Spotkania Clinique Skin Expert

28 Mar

Marka Clinique we współpracy z perfumeriami Sephora ruszyła z serią spotkań z ekspertami Clinique – Skin Expert. Do końca listopada 2014 roku odbędzie się 27 takich spotkań w 12 miastach Polski (pisaliśmy o tym na: http://ibeauty.pl/artykuly,3,51,4961,to-ciekawe-clinique-skin-expert).

Miałam okazję odbyć takie spotkanie w warszawskiej perfumerii Seohora – podczas niego ekspertka Clinique, Ewelina Chocholska, krok po kroku odkrywała przede mną tajemnice mojej cery, doradzając, jakie produkty Clinique najlepiej sprawdzą się w jej pielęgnacji i jak na co dzień powinnam o nią dbać, aby utrzymać ją w dobrej kondycji i młodości.

Skorzystałam z tych porad z radością, bo od lat jestem prawdziwą fanką Clinique – moja wrażliwa i problematyczna skóra (która niestety łączy w sobie chyba wszystkie możliwe rodzaje cery: od atopowej, przez naczynkową, aż po trądzikową, a do tego dochodzi skłonność do przebarwień) znalazła wśród bezzapachowych produktów Clinique wielu wybawców. Są to przede wszystkim:

  • serum rozjaśniające przebarwienia Even Better Clinical – mój wiosenny must-have, odkąd tylko pojawił się na rynku, oczywiście najlepiej działa w duecie z kremem,
  • serum pod oczy w formie roll-onu All About Eye  – cudownie chłodzi i odświeża zmęczoną skórę wokół oczu, genialny po wielu godzinach siedzenia przy komputerze,
  • maska z linii Turnaround – rozjaśniona skóra w 3 minuty? To możliwe! Krem z tej linii był moim pierwszym odkryciem marki jakieś 10 lat temu, do dzisiaj lubię go i polecam!
  • system 3 kroków – jeśli jeszcze nie znasz Clinique, swoją przygodę zacznij właśnie od niego, a szybko zobaczysz różnicę w kondycji i wyglądzie skóry (mnie konsultantka poleciała mydło w płynie, bo lubię myć twarz na mokro, oraz – ze względu na wrażliwość skóry – łagodny płyn oszczyszający nr 1).

Co fajne, dostaniesz też na miejscu porady makijażowe (i możesz od razu zostać umalowana). Dzięki temu odkryłam krem CC, który kryje niemal jak podkład, a nawilża skórę jak krem – wspaniały, bogaty, otulający, dla mnie – bomba!

Mój zestaw Clinique - z rozpiską od ekspertki marki

Mój zestaw Clinique – z rozpiską od ekspertki marki

 

Dlaczego warto skorzystać z tych spotkań?

  • poznasz dokładny plan pielęgnacji swojej skóry,
  • dowiesz się, jak o nią dbać, aby rozwiązywać jej problemy i jak najdłużej zachować ją w dobrej kondycji,
  • poznasz dokładnie ofertę Clinique – a raczej to, co z niej najbardziej odpowiada Twojej cerze,
  • będziesz mogła wypróbować różne produkty marki,
  • dostaniesz też próbki kosmetyków i… będziesz sama mogła zakochać się w tej marce, tak jak ja!

Grafik spotkań znajdziesz na: www.sephorapolska.pl.

Gorąco polecam zarówno fankom Clinique, jak i tym paniom, które są ciekawe tej marki albo chcą dowiedzieć się więcej o właściwej pielęgnacji swojej skóry!

Stoisko Clinique Skin Expert w Sephorze

Stoisko Clinique Skin Expert w Sephorze

 

 

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Wpisz odpowiedź