Śniadania i podwieczorki na trawie… z psychologią i nie tylko

1 Jul

“Śniadania i podwieczorki na trawie z …psychologią i nie tylko” to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Kropla Słońca. Po ubiegłorocznej edycji, która okazała się sukcesem, Urząd Miasta Tarnowa zaproponował nam, aby imprezę połączyć z imprezą o nazwie Zdearzenia 2014 czyli inaczej Dniami Tarnowa ;) I tak pierwszy lipcowy weekend w Tarnowie będzie bardzo muzycznie, kulturalnie, tanecznie, rozwojowo i urodowo! Od samego rana, już w piątek będzie się działo! Jarmark Galicyjski, festiwal dobrego piwa, wernisaż, koncert Afromental i … roztańczona ulica Krakowska, czyli to, o co zadba już Stowarzyszenie :) Przeniesiemy do Tarnowa nieco egzotyki i zamienimy się w gwiazdy Bollywoodu ! :D Będziemy też malować tatuaże z henny i zaprosimy na porady urodowe. A dla fanów nieco innych klimatów – występ młodego, utalentowanego  rapera!

Sobota to m.in. tańce przy Kawiarni Tramwaj, zawody modeli szybowców, zbiórka karmy dla psów z tarnowskiego Azylu, warsztaty dla dzieci i seniorów w pięknej scenerii Parku Strzeleckiego, gra terenowa, koncert Krzysztofa Zalewskiego. A Stowarzyszenie zaprasza już od 10 na spotkania z … samym sobą, czyli warsztaty o kobiecych rolach a także warsztaty o tym, co nasze sympatie i antypatie mówią o nas samych, co nas przyciąga i odpycha od drugiego człowieka. O 16 “Speed Friendship, czyli zdobądź  przyjaciół w w 5 minut” ale najpierw – warsztaty z autoprezentacji i kreowania własnego wizerunku ;)

W niedzielę Tarnów nie przestanie tańczyć – tym razem dzięki “Potańcówce przy Tramwaju”. A my zapraszamy na rodzinną niedzielę – od 11 do 14 przy Muzeum Etnograficznym moc atrakcji dla dzieci – warsztaty plastyczne, kreatywne zabawy. Panie zapraszamy na porady urodowe. Stylistka i wizażystka Joanna Kruczek opowie nam co nieco o trwałym letnim makijażu i podpowie, jak się ubrać, aby być jeszcze bardziej hot ;) I tutaj mamy niespodziankę – każda z pań, która chciałaby otrzymać krótką poradę na temat najlepszej dla siebie stylizacji, może pokazać zdjęcie z wybranym zestawem lub po prostu ubrać się tak na spotkanie.  Agnieszka Kopacz z Centrum Zdrowia i Urody Amara podpowie, jak pielęgnować skórę latem, zaś profesjonalistki z Salonu Fryzur AR Anety Rataj podzielą się wiedzą, jak dbać i chronić włosy. Wszystkich przemęczonych Jakub Kwiek zaprasza na krótki masaż !

Spędźcie ten weekend z naszymi Śniadaniami i podwieczorkami ! :)

Jednym z patronów medianych jest serwis iBeauty.pl

 

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Wpisz odpowiedź